↑↓

ГАЛЕРИЯ  

ВХОД  



February 2018
M T W T F S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
мон
Европа директно
мон
мон
Електронни книги
Европа директно
Европа директно
УНСС - Кандидат-студентски прием

Резулати олимпиада математика

 На 20.12.2013 година, училищна комисия, назначена със заповед № 176/21.11.2013г.на Директора на Средно Общообразователно Училище „Св.Св.Кирил и Методий“

определи следния резултат от ОЛИМПИАДАТА ПО МАТЕМАТИКА –общински кръг

 

№ по ред

 

 

СОБСТВЕНО, БАЩИНО И

ФАМИЛНО ИМЕ

КЛАС

ОЦЕНКА

1

Виктория Мирославова Бачкова

V

18

2

Радой Стоилов Кехайов

V

18

3

Валентина Ваклинова Кехайова

V

18

4

Силвия Даниелова Сребрева

V

18

5

Асен Георгиев Беширов

V

16

6

Боян Красимиров Беширов

V

16

7

Александър Цвятков Захариев

V

6

8

Николай Бисеров Козуев

V

6

9

Ангелина Севдалинова Чафадарова

V

4

10

Александър Бисеров Манев

14

11

Ралица Илкова Калинова

12

12

Златан Василев Бабачев

11

13

Евгени Здравков Димитров

10

14

Стоян Иванов Стоянов

9

15

Светослав Бисеров Кръстев

VІІ

39

16

Илия Здравков Сантов

VІІ

38

17

Любен Андреев Стойков

VІІ

34

18

Пламен Емилов Гьоладжиев

VІІ

34

19

Таня Наскова Иванова

VІІ

34

20

Евгений Руменов Книжаров

VІІ

34

21

Здравко Любомиров Димитров

VІІ

34

22

Лъчезар Сашев Тодоров

VІІ

34

23

Боян Вихъров Тасмаджиев

VІІ

31

24

Вивиан Здравкова Димитрова

VІІ

31

25

Петя Рускова Узунова

VІІ

24

26

  Владимир Павлинова Бакалов                                                                              

VІІІ

9

27

Илиян Емилов Илиев

VІІІ

9

28

Валя Ваклинова Димитрова

VІІІ

8

29

Анита Валентинова Караиванова

VІІІ

8

30

Милена Любомирова Димитрова

VІІІ

8

31

Ива Олегова Мераджова

VІІІ

8

32

Асен Руменов Петров

VІІІ

8

33

Емил Николов Рангелов

VІІІ

8

34

Валентин Боянов Филипов

ІХ

3

35

Кристиян Бориславов Чавдаров

Х

6

36

Николай Красимирова Караиванов

ХІ

15

 

КЛАСИРАНИ  за ОБЛАСТЕН кръг на олимпиадата по МАТЕМАТИКА

№ по ред

 

 

СОБСТВЕНО, БАЩИНО

И ФАМИЛНО ИМЕ

КЛАС

УЧИЛИЩЕ

 

 

ОЦЕНКА

1

2

3

4

5

1

Виктория Мирославова Бачкова

V

СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Неделино

18

2

Радой Стоилов Кехайов

V

СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Неделино

18

3

Валентина Ваклинова Кехайова

V

СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Неделино

18

4

Силвия Даниелова Сребрева

V

СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Неделино

18

5

Асен Георгиев Беширов

V

СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Неделино

16

6

Боян Красимиров Беширов

V

СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Неделино

16

 


 

 

391.   Теодора Руменова Видинска
422.   Петя Стефанова Гьоладжиева
450.   Красимир Деянов Ръжев
451.   Лилиан Илиева Минчева
В момента има 50 посетителя в сайта
   
| Понеделник, 19. Февруари 2018 || Designed by: LernVid.com |