↑↓

ГАЛЕРИЯ  

ВХОД  



August 2018
M T W T F S S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
мон
Европа директно
мон
мон
Електронни книги
Европа директно
Европа директно
УНСС - Кандидат-студентски прием

Резулати олимпиадаБЕЛ областно

 

 

 

 

ПЕТИ КЛАС

Име и фамилия на ученика

Училище, град / село/

Оценка

1.

Дона Ковачева

ОУ ”Иван Вазов” гр.Смолян 

Отл. 5,50

2.

Станислава Чолакова

СОУ ”Отец Паисий” Смолян 

Мн.доб. 5,25

3.

Виолета Искилиева

ОУ ”Иван Вазов” гр.Смолян 

Мн.доб. 5,25

4.

Тодор Кермедчиев

ОУ ”Св.св.Кирил и Методий”    с. Момчиловци 

Мн.доб. 5,00

5.

Виктория Бачкова

СОУ ”Св.св.Кирил и Методий” Неделино 

Мн.доб. 5,00

6.

Радост Барбова

СОУ ”Васил Дечев” Чепеларе 

Мн.доб. 5,00

7.

Весела Кередчиева

ОУ ”Иван Вазов” гр.Смолян 

Мн.доб. 5,00

8.

Желязко Хубчев

ОУ ”Иван Вазов” гр.Смолян 

Мн.доб. 5,00

9.

Дениза Дурева

СОУ ”Христо Ботев” с.Чепинци 

Мн.доб. 5,00

10.

Величка Илчева

СОУ ”Св.св.Кирил и Методий” Смолян 

Мн.доб. 5,00

11.

Петя Кавалова

ОУ ”Проф. д-р А.Златаров” Смолян  

Мн.доб. 5,00

12.

Кристиана Йорданова

СОУ ”Антим І” гр.Златоград 

Мн.доб. 5,00

13.

Гергана Сариева

СОУ ”Св.св.Кирил и Методий” Смолян 

Мн.доб.4,75

14.

Константина Хаджиковакева

ОУ ”Проф. д-р А.Златаров” Смолян  

Мн.доб.4,75

15.

Ивета Говедарова

СОУ ”Христо Ботев” с.Чепинци 

Мн.доб.4,75

16.

Божидара Каева

СОУ ”Отец Паисий” Смолян 

Мн.доб. 4,50

17.

Елена Караджова

ОУ ”Иван Вазов” гр.Смолян 

Мн.доб. 4,50

18.

Атанас Тунев

ОУ ”Проф. д-р А.Златаров” Смолян  

Добър 4,25

19.

Йорданка Даскалова

СОУ ”Св.св.Кирил и Методий” Смолян 

Добър 4,25

20.

Силвия Сребрева

СОУ ”Св.св.Кирил и Методий” Неделино 

Добър 4,00

21.

Антон Сакалов

СОУ ”Св.св.Кирил и Методий” Смолян 

Добър 4,00

22.

Теодора Анастасова

ОУ ”Св.св.Кирил и Методий”    с. Момчиловци 

Добър 4,00

23.

Мария Маргаритова

ОУ ”Проф. д-р А.Златаров” Смолян  

Добър 3,75

 

ШЕСТИ КЛАС

Име и фамилия на ученика

Училище, град / село/

Оценка

1.

Никол Милевска

ОУ ”Иван Вазов” гр.Смолян 

Отл. 5,625

2.

Виктория Барчинкова

ОУ ”Проф. д-р А.Златаров” Смолян  

Отл. 5,50

3.

Божидара Николова

СОУ”Св.св.Кирил и Методий” Смолян 

Мн.доб. 5,25

4.

Микаела Хаджиева

СОУ”Св.св.Кирил и Методий” Смолян 

Мн.доб. 5,00

5.

Мария Андрова

ОУ ”Проф. д-р А.Златаров” Смолян  

Мн.доб. 5,00

6.

Васка Вълчинова

СОУ ”Христо Ботев” Девин

Мн.доб. 5,00

7.

Росен Лозанов

СОУ”Св.св.Кирил и Методий” Смолян 

Мн.доб. 4,75

8.

Гергана Сариева

СОУ”Св.св.Кирил и Методий” Смолян 

Мн.доб. 4,50

9.

Мериам Ушева

ОУ ”П.Р.Славейков” с.Средногорци 

Добър 4,375

10.

Василия Андреева

СОУ ”Христо Ботев” Девин

Добър 4,25

11.

Каталина Трендафилова

СОУ ”Св.св.Кирил и Методий” Смолян 

Добър 4,00

12.

Ива Николова

СОУ ”Св.св.Кирил и Методий” Смолян 

Добър 4,00

13.

Антония Василева

ОУ ”Проф. д-р А.Златаров” Смолян  

Добър 4,00

14.

Севди Топчиев

ОУ ”П.Р.Славейков” с.Средногорци 

Добър 3,75

15.

Виктор Василев

ОУ ”Проф. д-р А.Златаров” Смолян  

Среден 3,25

 

СЕДМИ  КЛАС

Име и фамилия на ученика

Училище, град / село/

точки

1.

Владислав Велев

СОУ ”Антим І” гр.Златоград 

94

2.

Таня Иванова

СОУ ”Св.св.Кирил и Методий” Неделино 

81

3.

Надежда Гаджева

СОУ ”Св.св.Кирил и Методий” Смолян 

71

4.

Сара Илева

ОУ ”Иван Вазов” гр.Смолян 

68

5.

Анна Димитрова

ОУ ”Иван Вазов” гр.Смолян 

68

6.

Невина Топузова

СОУ ”Св.св.Кирил и Методий” Смолян 

68

7.

Мирела Речникова

СОУ ”Св.св.Кирил и Методий” Смолян 

65

8.

Мая Чаушева

ОУ ”Иван Вазов” гр.Смолян 

63

9.

Вивиан Димитрова

СОУ ”Св.св.Кирил и Методий” Неделино 

63

10.

Ана Мария Пачеджиева

ОУ ”Иван Вазов” гр.Смолян 

61

 

 

ОСМИ  КЛАС

Име и фамилия на ученика

Училище, град / село/

Оценка

1.

Валерия Пенчеджиева

ПМГ „Васил Левски“ - Смолян

Мн.доб. 4,50

2.

Росица Царева

ПМГ „Васил Левски“ - Смолян

Добър 4,25

 

ДЕВЕТИ  КЛАС

Име,презиме и фамилия на ученика

Училище, град / село/

Оценка

1.

Мария Такова

СОУ ”Васил Дечев” Чепеларе 

Мн.доб. 4,50

 

 

 

 

 

ДЕСЕТИ  КЛАС

Име и фамилия на ученика

Училище, град / село/

Оценка

1.

Стефани Пашова

ГПЧЕ ”Иван Вазов” - Смолян

Отл. 5,50

2.

Петриела Бачева

ГПЧЕ ”Иван Вазов” - Смолян

Отл. 5,50

3.

Лилия Сергеева

ГПЧЕ ”Иван Вазов” - Смолян

Мн.доб. 5,25

4.

Мария Трифонова

СОУ ”Антим І” гр.Златоград 

Мн.доб. 5,125

5.

Ясмина Маданска

СОУ ”Христо Ботев” с.Чепинци 

Мн.доб. 4,75

6.

Селвие Макова

СОУ ”Христо Ботев” с.Чепинци 

Добър 4,00

 

 

                                                   ЕДИНАДЕСЕТИ КЛАС

 

Име и фамилия на ученика

Училище, град / село/

Оценка

1.

Рафие Кехайова

СОУ ”Христо Ботев” с.Чепинци 

Добър 4,25

2.

Незиха Маджирова

СОУ ”Христо Ботев” с.Чепинци 

Добър 4,25

3.

Медиха Кехайова

СОУ ”Отец Паисий” Мадан 

Добър 4,00

4.

Боряна Керменова

СОУ ”Отец Паисий” Мадан 

Добър 4,00

5.

Луиза Николова

СОУ ”Васил Дечев” Чепеларе 

Добър 3,75

 

ДВАНАДЕСЕТИ КЛАС

 

Име и фамилия на ученика

Училище, град / село/

Оценка

1.

Севина Шалганова

ГПЧЕ ”Иван Вазов” - Смолян

Отличен 5,50

2.

Деница Кавалска

СОУ ”Христо Ботев” Девин

Отличен 5,50

3.

Каролина Касабова

ГПЧЕ ”Иван Вазов” - Смолян

Мн. доб. 5,25

4.

Магдалина Пинева

СОУ ”Антим І” гр.Златоград 

Мн. доб. 5,125

5.

Анна Любенова

СОУ ”Христо Ботев” Девин

Мн.доб. 5,00

6.

Дамян Демирев

ГПЧЕ ”Иван Вазов” - Смолян

Мн.доб. 5,00

7.

Мартин Пацов

ПМГ „Васил Левски“ - Смолян

Мн.доб. 4,875

8.

Филип Башев

СОУ ”Антим І” гр.Златоград 

Мн.доб. 4,75

9.

Ралица Медадова

СОУ ”Христо Ботев” с.Чепинци 

Мн.доб. 4,75

10.

Мария Гергьовска

ПМГ „Васил Левски“ - Смолян

Мн.доб. 4,75

 

 

 

 Областна комисия по проверка и оценка на писмените работи

                                                   Председател:

                                                   Мария  Сотирова

                                                  

 

 

 

Иван Муцевски

Началник РИО - Смолян

 

 

 

 

 

391.   Теодора Руменова Видинска
422.   Петя Стефанова Гьоладжиева
450.   Красимир Деянов Ръжев
451.   Лилиан Илиева Минчева
В момента има 64 посетителя в сайта
   
| Сряда, 15. Август 2018 || Designed by: LernVid.com |