↑↓

ГАЛЕРИЯ  

ВХОД  



September 2020
M T W T F S S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
мон
Европа директно
мон
мон
Електронни книги
Европа директно
Европа директно
УНСС - Кандидат-студентски прием

Резултати аз Знам и мога

 

№ по ред

 

 

СОБСТВЕНО, БАЩИНО И

ФАМИЛНО ИМЕ

КЛАС

УЧИЛИЩЕ

Точки

1

Радосвета Данчилова

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

29

2

Лилиян Илиева Минчева

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

43,5

3

Ванеса Олегова Мераджова

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

41,5

4

Илия Русков Узунов

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

28

5

Ивайло Ангелов Чандъров

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

28

6

Венелин Иванов Войводов

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

23,5

7

Борислав Валентинов Стоянов

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

28

8

Красимир Деянов Ръжев

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

40,5

9

Мирослава Василева Беширова

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

21

10

Кристина Веселинова Хаджиева

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

30,5

11

Милко Василев Стефанов

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

28

12

Даниел Руменов Моллов

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

35

13

Николай Антонов Германов

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

22

14

Велизар Веселинов Карамитев

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

23

15

Борислав Стоянов Симеонов

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

33

16

Александър Миленов Личев

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

46

17

Ивайло Росенов Стоянов

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

28,5

18

Костадин Мирчев Миланов

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

25

19

Камелия Валентинова Ковачева

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

33

20

Петя Стефанова Гьоладжиева

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

45

21

Траян РуменовЛичев

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

30,5

22

Стефани Мирославова Мерчева

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

36

23

Цветелина Евгениева Чафадарова

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

48

24

Мила Тихомирова Сандарова

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

19

25

Десислава Златкова Карапетрова

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

30

26

Стефка Стефанова Миланова

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

16

27

Бисер Недялков Славчев

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

22

28

ЕлизабетСтаниславова Огнянова

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

25

29

Асена Здравкова Терзиева

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

21,5

30

Владислав Бисеров Николов

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

28,5

31

Томас Радославов Симеонов

IV

СОУ»Св. Св.Кирил и Методий»гр.Неделино

23

 

 

 

по ред

 

 

СОБСТВЕНО, БАЩИНО И ФАМИЛНО ИМЕ

Получен брой точки

 

 

От max брой

точки

 

клас

класиран

1

2

3

4

5

1

Звезделина Златокова Чечева

63/100

Х

не

2

Кристиян Бориславов Чавдаров

53/100

Х

Не

3

Симона Атанасова Атанасова

54/100

Х

не

4

Румен Веселинов Кафеджиев

63/100

ХІ

не

5

Стефани Евелинова Скечелиева

59/100

ХІ

не

6

Марияна Розенова Коруева

62/100

ХІ

Не

7

Стояна Иванова Стефанова

64/100

ХІІ

Не

8

Елица Асенова Хаджиева

63/100

ХІІ

не

В момента има 12 посетителя в сайта
   
| Петък, 25. Септември 2020 || Designed by: LernVid.com |