↑↓

ГАЛЕРИЯ  

ВХОД  



August 2017
M T W T F S S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
мон
Европа директно
мон
мон
Електронни книги
Европа директно
Европа директно
УНСС - Кандидат-студентски прием

Ученик на СОУ Неделино е класиран на национален  кръг на олимпиадата по Български език и литература учебната  за 2014-2015 година

1 n

Ръководството на СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" поздравява ученика от 7б клас Алескандър Бисеров Манев за достойното му представяне на   националния  кръг на олимпиадата, който тази година се проведе в град Кърджали. Само 7 точки недостигнаха на Александър до първото място в националната олимпиада. Това е изключителен успех и за неговата учителка по БЕЛ Емилия Хаджиева, която има съществен принос за постиженията му. 

Браво!

Гордеем се с Вас!

Протокола с резултатите от  национален кръг на олимпиадата по БЕЛ може да видите  тук.

 

 

"Първи предварителен кръг"
  28.10.2014 г. V клас
  максимален брой точки - 50  
Име, презиме, фамилия Общо точки
13 Александър Миленов Личев 46
97 Лилиан Илиева Минчева 37
157 Ванеса Олегова Мераджова 33
241 Цветелина Евгениева Чафадарова  30
268 Петя Стефанова Гьоладжиева 29
355 Даниел Руменов Моллов 25
    VI клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
235 Слави Данаилов Дуралиев 39
272 Ивайла Красимирова Войводова 37
312 Асен Георгиев Баширов 35
407 Стоян Милков Пеев 32
    VII клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
35 Александър Бисеров Манев 46
46 Виктория Романова Георгиева 46
65 Кристина Младенова Генчева 46
140 Ралица Илкова Калинова 42
207 Светослава Радославова Данаилова 40
289 Сара Генадиева Бакалова 38
    VIII клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
11 Здравко Любомиров Димитров 46
19 Лъчезар Станев Тодоров 46
94 Таня Наскова Иванова 38
155 Любен Андреев Стойков 34
160 Петя Рускова Узунова 34
    IX клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
67 Милена Любомирова Димитрова 48
75 Анита Валентинова Караиванова 47
87 Виктория Величкова Паналова 46
92 Гергина Юриева Чандърова 46
145 Магдалена Асенова Хаджиева 42
 

Класирани ученици за национален  кръг на състезанието "Ключът на музиката" учебната  за 2014-2015 година

Ръководството на СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" поздравява ученика от 5б клас Алескандър Миленов Личев за постижението му на областен кръг на състезанието - музикална игра „Ключът на музиката” и класирането му за  националния кръг.

 

Резултати общински кръг на състезанието "Ключът на музиката" учебната 2014-2015 година

Протокол с резултати и класирани в IV клас       
Протокол с резултати и класирани в V клас  
Протокол с резултати и класирани в VI клас  

 

"Първи предварителен кръг"
  28.10.2014 г. V клас
  максимален брой точки - 50  
Име, презиме, фамилия Общо точки
13 Александър Миленов Личев 46
97 Лилиан Илиева Минчева 37
157 Ванеса Олегова Мераджова 33
241 Цветелина Евгениева Чафадарова  30
268 Петя Стефанова Гьоладжиева 29
355 Даниел Руменов Моллов 25
    VI клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
235 Слави Данаилов Дуралиев 39
272 Ивайла Красимирова Войводова 37
312 Асен Георгиев Баширов 35
407 Стоян Милков Пеев 32
    VII клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
35 Александър Бисеров Манев 46
46 Виктория Романова Георгиева 46
65 Кристина Младенова Генчева 46
140 Ралица Илкова Калинова 42
207 Светослава Радославова Данаилова 40
289 Сара Генадиева Бакалова 38
    VIII клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
11 Здравко Любомиров Димитров 46
19 Лъчезар Станев Тодоров 46
94 Таня Наскова Иванова 38
155 Любен Андреев Стойков 34
160 Петя Рускова Узунова 34
    IX клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
67 Милена Любомирова Димитрова 48
75 Анита Валентинова Караиванова 47
87 Виктория Величкова Паналова 46
92 Гергина Юриева Чандърова 46
145 Магдалена Асенова Хаджиева 42
   

Резултати общински кръг на олимпиадата по Биология и ЗО за учебната 2014-2015 година

Класирани  участници  за областен кръг на олимпиадата са:  

Ралица Илкова Калинова

57 точки

Златан Василев Бабачев

58  точки

Сара Генадиева Бакалова

48,7  точки

Златина Бисерова Младенова

53,6  точки

Александър Бисеров Манев

59,8  точки

Виктория Романова Георгиева

48,1  точки

Евгени Здравков Димитров

45,9  точки

Таня Наскова Иванова

58  точки

Здравко Данаилов Петров

61,9  точки

Ива Олегова Мераджова

63,6  точки

 
Протоколс резултатите на участниците можете да видите тук.  

 

"Първи предварителен кръг"
  28.10.2014 г. V клас
  максимален брой точки - 50  
Име, презиме, фамилия Общо точки
13 Александър Миленов Личев 46
97 Лилиан Илиева Минчева 37
157 Ванеса Олегова Мераджова 33
241 Цветелина Евгениева Чафадарова  30
268 Петя Стефанова Гьоладжиева 29
355 Даниел Руменов Моллов 25
    VI клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
235 Слави Данаилов Дуралиев 39
272 Ивайла Красимирова Войводова 37
312 Асен Георгиев Баширов 35
407 Стоян Милков Пеев 32
    VII клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
35 Александър Бисеров Манев 46
46 Виктория Романова Георгиева 46
65 Кристина Младенова Генчева 46
140 Ралица Илкова Калинова 42
207 Светослава Радославова Данаилова 40
289 Сара Генадиева Бакалова 38
    VIII клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
11 Здравко Любомиров Димитров 46
19 Лъчезар Станев Тодоров 46
94 Таня Наскова Иванова 38
155 Любен Андреев Стойков 34
160 Петя Рускова Узунова 34
    IX клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
67 Милена Любомирова Димитрова 48
75 Анита Валентинова Караиванова 47
87 Виктория Величкова Паналова 46
92 Гергина Юриева Чандърова 46
145 Магдалена Асенова Хаджиева 42
 

Резултати общински кръг на олимпиадата по География и икономика за учебната 2014-2015 година

Класирани  участници  за областен кръг на олимпиадата са:  
  • Александър Миленов Личев V клас -  89 точки
  • Елица Величкова Дуганова VI клас - 83 точки
  • Виктория Мирославова Бачкова VI клас - 90 точки
  • Валентина Ваклинова Кехайова VI клас-  80 точки
  • Александър Бисеров Милеков VII клас-  93 точки
 
Протоколс резултатите на участниците можете да видите тук.  

 

"Първи предварителен кръг"
  28.10.2014 г. V клас
  максимален брой точки - 50  
Име, презиме, фамилия Общо точки
13 Александър Миленов Личев 46
97 Лилиан Илиева Минчева 37
157 Ванеса Олегова Мераджова 33
241 Цветелина Евгениева Чафадарова  30
268 Петя Стефанова Гьоладжиева 29
355 Даниел Руменов Моллов 25
    VI клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
235 Слави Данаилов Дуралиев 39
272 Ивайла Красимирова Войводова 37
312 Асен Георгиев Баширов 35
407 Стоян Милков Пеев 32
    VII клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
35 Александър Бисеров Манев 46
46 Виктория Романова Георгиева 46
65 Кристина Младенова Генчева 46
140 Ралица Илкова Калинова 42
207 Светослава Радославова Данаилова 40
289 Сара Генадиева Бакалова 38
    VIII клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
11 Здравко Любомиров Димитров 46
19 Лъчезар Станев Тодоров 46
94 Таня Наскова Иванова 38
155 Любен Андреев Стойков 34
160 Петя Рускова Узунова 34
    IX клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
67 Милена Любомирова Димитрова 48
75 Анита Валентинова Караиванова 47
87 Виктория Величкова Паналова 46
92 Гергина Юриева Чандърова 46
145 Магдалена Асенова Хаджиева 42
   

Страница 1 от 3

<< Начало < Предишна 1 2 3 Следваща > Край >>
В момента има 35 посетителя в сайта
   
| Вторник, 22. Август 2017 || Designed by: LernVid.com |