↑↓

ГАЛЕРИЯ  

ВХОД  



September 2018
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
мон
Европа директно
мон
мон
Електронни книги
Европа директно
Европа директно
УНСС - Кандидат-студентски прием

Резултати общински кръг на олимпиадата по Знам и мога за четвърти клас за учебната 2014-2015 година

Класирани  участници  за областен кръг на олимпиадата са:  

Здравка   Стоилова   Кехайова

IVа

46 точки

Божидар   Александров   Докторов

IVб

46 точки

Гергана   Ваклинова   Байрактарова

IVб

45.5 точки

 
Протоколс резултатите на участниците можете да видите тук.  

 

"Първи предварителен кръг"
  28.10.2014 г. V клас
  максимален брой точки - 50  
Име, презиме, фамилия Общо точки
13 Александър Миленов Личев 46
97 Лилиан Илиева Минчева 37
157 Ванеса Олегова Мераджова 33
241 Цветелина Евгениева Чафадарова  30
268 Петя Стефанова Гьоладжиева 29
355 Даниел Руменов Моллов 25
    VI клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
235 Слави Данаилов Дуралиев 39
272 Ивайла Красимирова Войводова 37
312 Асен Георгиев Баширов 35
407 Стоян Милков Пеев 32
    VII клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
35 Александър Бисеров Манев 46
46 Виктория Романова Георгиева 46
65 Кристина Младенова Генчева 46
140 Ралица Илкова Калинова 42
207 Светослава Радославова Данаилова 40
289 Сара Генадиева Бакалова 38
    VIII клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
11 Здравко Любомиров Димитров 46
19 Лъчезар Станев Тодоров 46
94 Таня Наскова Иванова 38
155 Любен Андреев Стойков 34
160 Петя Рускова Узунова 34
    IX клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
67 Милена Любомирова Димитрова 48
75 Анита Валентинова Караиванова 47
87 Виктория Величкова Паналова 46
92 Гергина Юриева Чандърова 46
145 Магдалена Асенова Хаджиева 42
 

Резултати общински кръг на олимпиадата по Български език и литература за учебната 2014-2015 година

Класирани  участници  за областен кръг на олимпиадата са:  

Александър Миленов Личев

V

Отличен

5,75

Александър Бисеров Манев

VII

 

87 т.

Велислава Станиславова Младенова

IX

Отличен

5,50

Магдалена Асенова Хаджиева

IX

Отличен

5,60

Ивалена Бойкова Войводова

IX

Отличен

5,70

Антоанета Антонова Деделянова

XI

Отличен

5,50

 
Протоколс резултатите на участниците можете да видите тук.  

 

"Първи предварителен кръг"
  28.10.2014 г. V клас
  максимален брой точки - 50  
Име, презиме, фамилия Общо точки
13 Александър Миленов Личев 46
97 Лилиан Илиева Минчева 37
157 Ванеса Олегова Мераджова 33
241 Цветелина Евгениева Чафадарова  30
268 Петя Стефанова Гьоладжиева 29
355 Даниел Руменов Моллов 25
    VI клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
235 Слави Данаилов Дуралиев 39
272 Ивайла Красимирова Войводова 37
312 Асен Георгиев Баширов 35
407 Стоян Милков Пеев 32
    VII клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
35 Александър Бисеров Манев 46
46 Виктория Романова Георгиева 46
65 Кристина Младенова Генчева 46
140 Ралица Илкова Калинова 42
207 Светослава Радославова Данаилова 40
289 Сара Генадиева Бакалова 38
    VIII клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
11 Здравко Любомиров Димитров 46
19 Лъчезар Станев Тодоров 46
94 Таня Наскова Иванова 38
155 Любен Андреев Стойков 34
160 Петя Рускова Узунова 34
    IX клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
67 Милена Любомирова Димитрова 48
75 Анита Валентинова Караиванова 47
87 Виктория Величкова Паналова 46
92 Гергина Юриева Чандърова 46
145 Магдалена Асенова Хаджиева 42
 

Резултати общински кръг на олимпиадата по Астрономия за учебната 2014-2015 година

Класирани  участници  за областен кръг на олимпиадата са:  

Виктория Мирославова Бачкова

 VI

42,5

Силвия Даниелова Сребрева

VI

46

Александър Бисеров Манев

VII

51,5

Златан Василев Бабачев

VII

38,5

Жана Здравкова Сиракова

VII

21

 
Протоколс резултатите на участниците можете да видите тук.  

 

"Първи предварителен кръг"
  28.10.2014 г. V клас
  максимален брой точки - 50  
Име, презиме, фамилия Общо точки
13 Александър Миленов Личев 46
97 Лилиан Илиева Минчева 37
157 Ванеса Олегова Мераджова 33
241 Цветелина Евгениева Чафадарова  30
268 Петя Стефанова Гьоладжиева 29
355 Даниел Руменов Моллов 25
    VI клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
235 Слави Данаилов Дуралиев 39
272 Ивайла Красимирова Войводова 37
312 Асен Георгиев Баширов 35
407 Стоян Милков Пеев 32
    VII клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
35 Александър Бисеров Манев 46
46 Виктория Романова Георгиева 46
65 Кристина Младенова Генчева 46
140 Ралица Илкова Калинова 42
207 Светослава Радославова Данаилова 40
289 Сара Генадиева Бакалова 38
    VIII клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
11 Здравко Любомиров Димитров 46
19 Лъчезар Станев Тодоров 46
94 Таня Наскова Иванова 38
155 Любен Андреев Стойков 34
160 Петя Рускова Узунова 34
    IX клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
67 Милена Любомирова Димитрова 48
75 Анита Валентинова Караиванова 47
87 Виктория Величкова Паналова 46
92 Гергина Юриева Чандърова 46
145 Магдалена Асенова Хаджиева 42
   

Резултати на учениците от начален курс в състезанието "Аз, природата и светът"на СБНУ през учебната 2014 - 2015 година

 
17.12.2014 г.    
     
   
61 Александра Славова Гьоладжиева 50
89 Александър Николаев Войводов 50
221 Антония Атанасова Айвазова 50
226 Асен Младенов Атанасов 50
261 Биляна Деянова Драганова 50
288 Божидар Славов Сираков 50
317 Борислав Здравков Хаджиев 50
325 Борян Бисеров Атанасов 50
547 Габриела Генадиева Лаханова 50
563 Габриела Юлиянова Емилова 50
613 Георги Юлиянов Беширов 50
666 Даниел Алдомиров Бабачев 50
732 Денис Хасан Халил 50
738 Денислав Младенов Генчев 50
854 Елена Величкова Андреева 50
874 Елесавета Валентинова Данаилова 50
904 Ема Емилова Борисова 50
949 Жасмина Севдалинова Чандърова 50
1260 Красимира Валентинова Димитрова 50
1295 Кристиян Ваклинов Кехайов 50
1420 Марио Маринов Каменарски 50
1680 Никола Васков Тиклев 50
1743 Николина Недялкова Чандърова 50
1927 Росен Русинов Ораков 50
2021 Сияна Вескова Младенова 50
2037 Слав Славов Стоянов 50
2061 Станислав Димитров Войводов 50
2158 Теодора Стаменова Мераджова 50
2435 Джанет Мирославова Сиракова 49
   
     
 
    III клас
518 Даниела Данаилова Петрова 50
987 Катрин Веселинова Мушкова 50
1013 Красимир Митков Велков 50
2269 Велизара Деянова Касабова 48
2272 Вениела Атанасова Хаджиева 48
2715 Лъчезар Славов Докторов 47
2890 Борислав Бисеров Огнянов 46
4317 Радомир Деянов Ръжев 44
4727 Александър Стефанов Хаджииванов 42
4855 Ивайло Василев Марангозов 42
5110 Георги Емилиянов Красимиров 41
   
 
    IV клас
1 Аделина Бисерова Беширова 50
686 Здравко Бисеров Иванов 50
1594 Тонислав Юриев Куцов 50
1794 Ангелина Ангелова Ясенова 48
2195 Алекс Добринов Дюлев 46
2232 Андрея Мирославова Сиракова 46
2272 Ванеса Веселинова Караиванова 46
2305 Виктория Юриева Цветкова 46
2328 Гергана Ваклинова Байрактарова 46
2411 Здравка Стоилова Кехайова 46
2609 Рени Стаменова Русева 46
3824 Михаил Бисеров Марангозов 42
3898 Теодора Валентинова Гочева 42
3951 Ангелина Огнянова Хаджиева 41
     
       
       

 

"Първи предварителен кръг"
  28.10.2014 г. V клас
  максимален брой точки - 50  
Име, презиме, фамилия Общо точки
13 Александър Миленов Личев 46
97 Лилиан Илиева Минчева 37
157 Ванеса Олегова Мераджова 33
241 Цветелина Евгениева Чафадарова  30
268 Петя Стефанова Гьоладжиева 29
355 Даниел Руменов Моллов 25
    VI клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
235 Слави Данаилов Дуралиев 39
272 Ивайла Красимирова Войводова 37
312 Асен Георгиев Баширов 35
407 Стоян Милков Пеев 32
    VII клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
35 Александър Бисеров Манев 46
46 Виктория Романова Георгиева 46
65 Кристина Младенова Генчева 46
140 Ралица Илкова Калинова 42
207 Светослава Радославова Данаилова 40
289 Сара Генадиева Бакалова 38
    VIII клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
11 Здравко Любомиров Димитров 46
19 Лъчезар Станев Тодоров 46
94 Таня Наскова Иванова 38
155 Любен Андреев Стойков 34
160 Петя Рускова Узунова 34
    IX клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
67 Милена Любомирова Димитрова 48
75 Анита Валентинова Караиванова 47
87 Виктория Величкова Паналова 46
92 Гергина Юриева Чандърова 46
145 Магдалена Асенова Хаджиева 42
 

Резултати на учениците от начален курс в състезанието "Аз рисувам"на СБНУ през учебната 2014 - 2015 година

sbnu
18.11.2014 г. "Аз рисувам" I клас
754 Здравко Бисеров Младенов 50
977 Кристина Янкова Младенова 50
1063 Марина Альошева Георгиева 50
1824 Даниел Красимиров Дуганов 48
2397 Здравко Величков Андреев 46
2475 Кристияна Десиславова Коруева 46
3070 Ивелина Здравкова Сантова 44
4017 Габриела Емилиянова Красимирова 40
4144 Ивон Любчева Кисьова 40
    ІІ клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
194 Антония Атанасова Айвазова 50
587 Даниел Алдомиров Бабачев 50
1619 Николина Недялкова Чандърова 50
1908 Слав Славков Стоянов 50
2233 Биляна Деянова Драганова 48
2279 Габриела Генадиева Лаханова 48
2319 Джанет Мирославова Сиракова 48
2412 Красимира Валентинова Димитрова 48
2612 Теодора Стаменова Мераджова 48
2973 Жасмина Севдалинова Чандърова 46
3271 Сияна Вескова Младенова 46
3655 Георги Юлиянов Беширов 44
3698 Денис Хасан Халил 44
3745 Елена Величкова Андреева 44
3757 Ема Емилова Борисова 44
4242 Александър Николаев Войводов 42
4272 Асен Младенов Атанасов 42
4360 Габриела Юлиянова Емилова 42
4768 Станислав Димитров Войводов 42
4935 Борислав Ваклинов Михайлов 40
5619 Борислав Здравков Хаджиев 38
    ІІІ клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
286 Велизара Касабова 50
2033 Борислав Огнянов 48
2108 Даниела Петрова 48
2600 Виктория Бисерова Пламенова 46
2650 Даниел Кехайов 46
2740 Ивайло Марангозов 46
2971 Петя Караиванова 46
4556 Красимир Велков 40
4578 Лъчезар Славов Докторов 40
     
    IV клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
14 Алекс Добринов Дюлев 50
584 Евелина Руменова Дамянова 50
663 Здравка Стоилова Кехайова 50
1138 Михаил Бисеров Марангозов 50
1805 Дейвид Хаджиев 48
1967 Рени Стаменова Русева 48
2126 Божидар Александров Докторов 46
2153 Вероника Наскова Делчева  46
2167 Виктория Росенова Бачкова 46
2170 Виктория Юриева Цветкова 46
2514 Андрея Мирославова Сиракова 44
2552 Ванеса Велинова Караиванова 44
2583 Гергана Ваклинова Байрактарова 44
2584 Гергана Георгиева Даскалова 44
2794 Теодора Валентинова Гочева 44
       
       
       

 

"Първи предварителен кръг"
  28.10.2014 г. V клас
  максимален брой точки - 50  
Име, презиме, фамилия Общо точки
13 Александър Миленов Личев 46
97 Лилиан Илиева Минчева 37
157 Ванеса Олегова Мераджова 33
241 Цветелина Евгениева Чафадарова  30
268 Петя Стефанова Гьоладжиева 29
355 Даниел Руменов Моллов 25
    VI клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
235 Слави Данаилов Дуралиев 39
272 Ивайла Красимирова Войводова 37
312 Асен Георгиев Баширов 35
407 Стоян Милков Пеев 32
    VII клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
35 Александър Бисеров Манев 46
46 Виктория Романова Георгиева 46
65 Кристина Младенова Генчева 46
140 Ралица Илкова Калинова 42
207 Светослава Радославова Данаилова 40
289 Сара Генадиева Бакалова 38
    VIII клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
11 Здравко Любомиров Димитров 46
19 Лъчезар Станев Тодоров 46
94 Таня Наскова Иванова 38
155 Любен Андреев Стойков 34
160 Петя Рускова Узунова 34
    IX клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
67 Милена Любомирова Димитрова 48
75 Анита Валентинова Караиванова 47
87 Виктория Величкова Паналова 46
92 Гергина Юриева Чандърова 46
145 Магдалена Асенова Хаджиева 42
   

Страница 2 от 3

<< Начало < Предишна 1 2 3 Следваща > Край >>
В момента има 6 посетителя в сайта
   
| Вторник, 18. Септември 2018 || Designed by: LernVid.com |