↑↓

ГАЛЕРИЯ  

ВХОД  



February 2018
M T W T F S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
мон
Европа директно
мон
мон
Електронни книги
Европа директно
Европа директно
УНСС - Кандидат-студентски прием

Резултати на учениците от начален курс в състезанието "Аз, природата и светът"на СБНУ през учебната 2014 - 2015 година

 
17.12.2014 г.    
     
   
61 Александра Славова Гьоладжиева 50
89 Александър Николаев Войводов 50
221 Антония Атанасова Айвазова 50
226 Асен Младенов Атанасов 50
261 Биляна Деянова Драганова 50
288 Божидар Славов Сираков 50
317 Борислав Здравков Хаджиев 50
325 Борян Бисеров Атанасов 50
547 Габриела Генадиева Лаханова 50
563 Габриела Юлиянова Емилова 50
613 Георги Юлиянов Беширов 50
666 Даниел Алдомиров Бабачев 50
732 Денис Хасан Халил 50
738 Денислав Младенов Генчев 50
854 Елена Величкова Андреева 50
874 Елесавета Валентинова Данаилова 50
904 Ема Емилова Борисова 50
949 Жасмина Севдалинова Чандърова 50
1260 Красимира Валентинова Димитрова 50
1295 Кристиян Ваклинов Кехайов 50
1420 Марио Маринов Каменарски 50
1680 Никола Васков Тиклев 50
1743 Николина Недялкова Чандърова 50
1927 Росен Русинов Ораков 50
2021 Сияна Вескова Младенова 50
2037 Слав Славов Стоянов 50
2061 Станислав Димитров Войводов 50
2158 Теодора Стаменова Мераджова 50
2435 Джанет Мирославова Сиракова 49
   
     
 
    III клас
518 Даниела Данаилова Петрова 50
987 Катрин Веселинова Мушкова 50
1013 Красимир Митков Велков 50
2269 Велизара Деянова Касабова 48
2272 Вениела Атанасова Хаджиева 48
2715 Лъчезар Славов Докторов 47
2890 Борислав Бисеров Огнянов 46
4317 Радомир Деянов Ръжев 44
4727 Александър Стефанов Хаджииванов 42
4855 Ивайло Василев Марангозов 42
5110 Георги Емилиянов Красимиров 41
   
 
    IV клас
1 Аделина Бисерова Беширова 50
686 Здравко Бисеров Иванов 50
1594 Тонислав Юриев Куцов 50
1794 Ангелина Ангелова Ясенова 48
2195 Алекс Добринов Дюлев 46
2232 Андрея Мирославова Сиракова 46
2272 Ванеса Веселинова Караиванова 46
2305 Виктория Юриева Цветкова 46
2328 Гергана Ваклинова Байрактарова 46
2411 Здравка Стоилова Кехайова 46
2609 Рени Стаменова Русева 46
3824 Михаил Бисеров Марангозов 42
3898 Теодора Валентинова Гочева 42
3951 Ангелина Огнянова Хаджиева 41
     
       
       

 

"Първи предварителен кръг"
  28.10.2014 г. V клас
  максимален брой точки - 50  
Име, презиме, фамилия Общо точки
13 Александър Миленов Личев 46
97 Лилиан Илиева Минчева 37
157 Ванеса Олегова Мераджова 33
241 Цветелина Евгениева Чафадарова  30
268 Петя Стефанова Гьоладжиева 29
355 Даниел Руменов Моллов 25
    VI клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
235 Слави Данаилов Дуралиев 39
272 Ивайла Красимирова Войводова 37
312 Асен Георгиев Баширов 35
407 Стоян Милков Пеев 32
    VII клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
35 Александър Бисеров Манев 46
46 Виктория Романова Георгиева 46
65 Кристина Младенова Генчева 46
140 Ралица Илкова Калинова 42
207 Светослава Радославова Данаилова 40
289 Сара Генадиева Бакалова 38
    VIII клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
11 Здравко Любомиров Димитров 46
19 Лъчезар Станев Тодоров 46
94 Таня Наскова Иванова 38
155 Любен Андреев Стойков 34
160 Петя Рускова Узунова 34
    IX клас
Име, презиме, фамилия Общо точки
67 Милена Любомирова Димитрова 48
75 Анита Валентинова Караиванова 47
87 Виктория Величкова Паналова 46
92 Гергина Юриева Чандърова 46
145 Магдалена Асенова Хаджиева 42
В момента има 53 посетителя в сайта
   
| Понеделник, 19. Февруари 2018 || Designed by: LernVid.com |